Дезінсекція: як позбутися тарганів

Дезінсекція: як позбутися тарганів

Дезінсекція: як позбутися тарганів

Дезінсекція: як позбутися тарганів

Виявлений в будинку тарган або прусак - це перший тривожний дзвіночок і привід вжити термінові заходи. Якщо не вивести комах швидко, то вже через місяць їх кількість збільшиться в сотні разів, що ускладнює процес боротьби і заподіє масу незручностей мешканцям приміщення.

Як позбутися від тарганів з гарантією і забути про них назавжди? Тільки за допомогою професійної обробки. Самостійні спроби дають короткочасний результат, і процес виведення комах розтягується надовго. Принади, гелі та олівці розраховані на дорослих особин, які гинуть, покуштувавши «частування». Незабаром з'являються нові з відкладених яєць і виробляють власне потомство, роблячи процес нескінченним.

ПРОФЕСІЙНЕ ЗНИЩЕННЯ ТАРГАНІВ

На відміну від домашніх методів, компанії, що пропонують послуги дезінсекції, діють комплексно.

Процес проведення дезінсекційних заходів в будинку, квартирі або нежитлових приміщеннях складається з декількох етапів:

• визначення масштабів «лиха» фахівцем служби на місці;

• підбір препаратів (в залежності від призначення приміщення, кількості і різновиди особин);

• підготовчі заходи (винос особистих речей, вологе прибирання, ліквідація джерел води);

• обробка;

• подальший контроль результатів

Співробітники компанії Ліквідатор - фахівці, що володіють знаннями і професійними навичками боротьби з тарганами та іншими шкідниками. Ми чітко відстежуємо основні місця скупчення комах і розміщення яєчних кладок, щоб запобігти розмноженню і подальшу появу потомства.

Головна відмінність нашої дезінсекції - використання надійних препаратів, які пройшли офіційну сертифікацію. Ви можете не хвилюватися про наслідки обробки: інсектициди нешкідливі для людей і домашніх вихованців, не викликають отруєнь та алергічних реакцій в організмі. Хімікати нового покоління не мають запаху, тому ви не відчуєте дискомфорт при поверненні додому після виведення комах. Досить відкрити вікна на 30 - 60 хвилин, і можна повертатися до звичного для вас ритму життя.

Залежно від складності об'єкта, ми використовуємо різні категорії інсектицидів. Крім ефективних приманок з капсульованою отруйною речовиною, застосовується обробка приміщень туманом. За допомогою професійного обладнання речовина перетворюється в дрібнодисперсний аерозоль, який легко проникає у важкодоступні місця.

Якщо мова йде про квартиру, обробка приміщення займає не більше півгодини. На кімнату в гуртожитку витрачатися в середньому 20 хвилин; час знищення тарганів в громадських закладах буде залежати від площі кімнат і підсобних приміщень.

В ході робіт ми робимо акцент на місцях зберігання продуктів і прийому їжі. Особливість життєдіяльності тарганів - це пошук води відразу ж після їжі. Саме тому приділяється особлива увага «вологим зонам»: каналізаційні сливи, раковини, водопровідні вузли.

ЯК ВИВЕСТИ ТАРГАНІВ З ГАРАНТІЄЮ?


Наважуючись на виклик санітарної служби, ви, звичайно ж, хочете бути впевнені в результативності заходу. Щоб ви позбулися неприємного сусідства назавжди, компанія Ліквідатор надає гарантії на свої послуги:

• підписуємо договірні зобов'язання з клієнтом;

• індивідуально підбираємо препарат, ефективний для даного приміщення;

• проводимо повторну обробку, якщо замовник не задоволений результатом

Наші ціни - цілком реальні і конкурентоспроможні!

Територіальна зона охоплення нашої компанії – практично вся Україна. Наші фахівці виїжджають на місце замовлення і укладають договір на дезінсекцію. Після попереднього огляду і підбору реагентів, призначається дата і час обробки. Ми працюємо цілодобово, щоб не переривати робочий процес і звичний режим функціонування закладу (якщо мова йде про дитячі та навчальні заклади, офіси, місця громадського харчування або інші громадські приміщення).

Ми працюємо оперативно і якісно, ​​гарантуючи вам результат і спокійне життя без тарганів!

На даний момент коментарів немає.

Залишити коментар і рейтинг

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок