Ефективна боротьба з кліщами

Ефективна боротьба з кліщами

Ефективна боротьба з кліщами

Ефективна боротьба з кліщами

Дрібні паразити можуть завдати великої шкоди ділянці і здоров'ю людини. Обробка території з використанням професійних засобів допомагає повністю знищити небезпеку, а також може використовуватися в профілактичних цілях.

Кліщі належать до небезпечних шкідників, які не лише псують урожай, але і викликають ряд небезпечних захворювань. Знищення кліщів - це цілий комплекс заходів, з яким не слід затягувати.

ОБРОБКА ДІЛЯНКИ

Існує величезний список різновидів кліщів. Велика частина з них живе у верхніх шарах грунту і сприяє утворенню гумусу. Проте ті, які належать до небезпечних видів для людини і рослин мають бути знищені негайно. Головна небезпека полягає в тому, що помітити кліщів неозброєним оком практично неможливо - вони добре маскуються в корі і листі кущів. При цьому, проникаючи під шкіру, можуть стати збудниками захворювань, таких як пироплазмоз, енцефаліт, лихоманка та ін. 

Боротьба з кліщами в компанії Ліквідатор включає декілька етапів:

- огляд ділянки

- визначення відповідних способів для найбільш ефективного знищення;

- обробка території з використанням професійних отрутохімікатів

Після усіх процедур ділянка стає надійно захищеною від кліщів на декілька місяців. У зв'язку, з чим рекомендується проводити обробку весною, перед початком активної життєдіяльності комах. Також це забезпечує безпеку на увесь весняно-літній сезон, коли ведуться роботи на земельних ділянках і проводиться багато часу на відкритому повітрі.

Процедури по знищенню шкідливих комах проводяться тільки з використанням профоборудования, що дозволяє рівномірно розподілити отрутохімікат по поверхні листя і грунту.

ВИКОРИСТОВУВАНІ ХІМІКАТИ

Існують декілька видів хімікатів, якими знищуються кліщі. Боротьба з ними повинна давати ефективний результат, і не псувати довкілля. Існує декілька видів розчинів і хімічних засобів, використовуваних нами для ліквідації комах.

- Акарициди. Застосовуються перед початком посівного сезону. Активні речовини, проникаючі в грунти, де можуть знаходитися кліщі, повністю знищують їх гнізда і личинки. Таким чином, з настанням відлиги ділянка стає повністю безпечною для польових робіт або відпочинку. Особливо часто використовуються для обробки паркових зон, скверів і прилеглих до будинку територій. До складу входять мінеральні олії, фосфор, сірка і хлор. Акарициди не затримуються в грунті і здатні за короткий строк знищувати великі скупчень шкідників.

- Репеленти. Речовини природного або синтетичного походження, призначене для відлякування членистоногих . Вважаються найбільш ефективним засобом для відлякування кліщів. Маючи потужну дію на шкідників, вони допомагають надовго узабезпечити ділянку

Якщо ви замислюєтеся про те, як позбавитися від кліщів, звертайтеся до Ліквідатора. У нашому арсеналі тільки професійні отрутохімікати. Вам не треба витрачати час на малоприємну роботу, шукати інформацію про проведення процедур і використати малоефективні підручні засоби. 

Наші досвідчені фахівці проведуть усі процедури в зручний для вас день. Потурбуйтеся про свою ділянку заздалегідь!

На даний момент коментарів немає.

Залишити коментар і рейтинг

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок