Фумігація: як захистити продукцію від шкідників

Фумігація: як захистити продукцію від шкідників

Фумігація: як захистити продукцію від шкідників

Фумігація: як захистити продукцію від шкідників

В цілому фумігація є обробкою приміщень або продукції спеціалізованими препаратами з метою знезараження і знищення шкідників.

ФУМІГАЦІЯ ЗЕРНА - ЕФЕКТИВНИЙ ЗАХИСТ ВІД КОМАХ

Одна з основних проблем аграрної галузі - забезпечення схоронності зернових запасів при зберіганні і транспортуванні. Адже своєчасний захист подібних продуктів від шкідливих комах гарантує не тільки цілісність товару, але також якість зерна і виробів, вироблених з нього.

Зерно піддається обробці не тільки під час зберігання. Фумігацію проводять на елеваторах, на стрічках транспортерів, під час транспортування в вагонах, баржах і т. д. Комплексний підхід дозволяє охопити приміщення, обладнання, продукцію і навіть відходи, заражені шкідниками, і запобігти їх подальше поширення.

Для доставки якісного товару кінцевому споживачу, необхідно заздалегідь подбати про безпеку зберігання і транспортування. Фумігацію тари проводять незалежно від способу подальшого перевезення:

• вантажними автомобілями;

• морськими судами;

• залізничним транспортом;

Перед завантаженням продукції в ящики і на піддони, рекомендується проводити ретельну фумігацію всієї тари. Така санітарна обробка - це найкращий спосіб знезараження ємностей, запобігання зараженню товару і розмноження в ньому шкідників.

ПЕРЕВАГИ ПРОФЕСІЙНОЇ фумігації

Така процедура як фумігація, повинна проводитися тільки професійною службою, з дотриманням всіх норм безпеки. Залучення досвідчених фахівців - це запорука правильного розрахунку концентрації препаратів і успіху фумігації в цілому, без шкоди оточуючим.

Компанія Ліквідатор проводить комплексні санітарні заходи по обробці будь-яких приміщень, зерносховищ і тари для перевезення продуктів. Ми діємо оперативно і злагоджено, використовуючи високотехнологічне обладнання та ефективні препарати для фумігації, що пройшли офіційну сертифікацію. Наші об'єкти - це підприємства і складські приміщення, товарні цеха і будівельні майданчики, сільськогосподарські угіддя та інші території, які потребують санітарної обробки від шкідників.


Звертайтеся до «Ліквідатору» ми працюємо в Києві, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі, Одесі та Львові.

На даний момент коментарів немає.

Залишити коментар і рейтинг

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок