Як позбутися від шершнів швидко і професійно?

Як позбутися від шершнів швидко і професійно?

Як позбутися від шершнів швидко і професійно?

Як позбутися від  шершнів  швидко і професійно?

Шершні відноситься до сімейства осиних і є досить небезпечними для здоров'я людини комахами. Гніздяться вони колоніями і володіють сильним захисним інстинктом, тому сприймають людину як загрозу для гнізда і колонії. Шершні особливо небезпечні тим, що можуть нападати роєм не тільки кусаючи, але і залишаючи в організмі людини отруту, яка здатна викликати сильну алергічну реакцію, а при несвоєчасному медичному втручанні навіть привести до летального випадку. До того ж, шершень досить часто є переносником інфекцій. Саме тому необхідно серйозно поставитися до питання, як позбутися від шершнів в будинку.

ДОВІРТЕ ЗНИЩЕННЯ ШЕРШНІВ ПРОФЕСІОНАЛАМ КОМПАНІЇ «ЛІКВІДАТОР»

Як позбутися від шершнів ефективно і надовго, знають професіонали компанії «Ліквідатор», яка має великий досвід в дезінсекції та надає послуги в Дніпрі, Харкові, Кам’янському та їх передмістях. При знищенні різних видів комах в компанії застосовують тільки індивідуальний підхід. «Ліквідатор» має всі необхідні дозвільні документи на здійснення дератизації, дезінсекції, дезодорації, дезінфекції, а також інших методів щодо знищення комах, гризунів, паразитів, санітарної обробки виробничих і житлових приміщень. Наші фахівці готові надавати послуги в будь-який час доби. Однак варто пам'ятати, що найбільш сприятливим для ефективного знищення шершнів є вечірній період, коли комахи повертаються в гнізда. Для успішної дезінсекції фахівцями «Ліквідатор» робляться такі кроки:

1. Виявлення місця розташування гнізд колонії шершнів;

2. Знищення комах із застосуванням спеціальних хімічних засобів, які пройшли санітарно-епідеміологічний контроль і абсолютно безпечних для здоров'я людини і свійських тварин;

3. Профілактичні заходи (додаткова обробка хімікатом), які виключають появу шершнів в подальшому. При ігноруванні виконання даного пункту, комаха може повторно створити вулик в тому ж місці.

Скористайтеся кваліфікованою допомогою компанії «Ліквідатор», щоб вирішити питання, і позбутися від шершнів на присадибній ділянці або в будинку

Найчастіше шершні обирають місцем для своїх гнізд дупла плодових дерев на садових ділянках, старі пні. У будинку ж гніздяться на горищах і під дахом.

Досвідчені фахівці нашої компанії знають, як позбутися від гнізда шершнів і не допустити їх повернення в ваш будинок в майбутньому. У боротьбі з комахою використовуються перевірені методики, спеціальне обладнання та захисний одяг. Залежно від місця розташування гнізда комах застосовуються різні способи дезінсекції та хімічні інсектициди. Досвідчені фахівці «Ліквідатора» зможуть знищити вулик, що знаходиться навіть в таких важкодоступних місцях як горище або карниз під дахом будинку.

Пам'ятайте, що тільки комплексні заходи з використанням професійних засобів допоможуть досягти максимального ефекту від дезінсекції. Самостійно знищувати гнізда шершнів - не тільки неефективно, але й дуже небезпечно, адже ця комаха оцінює людини як загрозу і поводиться по відношенню до нього дуже агресивно. Хочете отримати додаткову інформацію з питань як позбутися від шершнів на горищі або ж як позбутися від шершнів під дахом будинку і замовити дезінсекцію фахівцями «Ліквідатора»? Телефонуйте в контакт-центр нашої компанії для отримання висококваліфікованої консультації та професійної допомоги. Ми забезпечимо безпеку і спокій вам і вашим близьким, назавжди позбавивши від неприємних комах будинок або дачу.

На даний момент коментарів немає.

Залишити коментар і рейтинг

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок