Пест контроль - надійний захист від комах і шкідників надовго!

Пест контроль - надійний захист від комах і шкідників надовго!

Пест контроль - надійний захист від комах і шкідників надовго!

Пест контроль - надійний захист від комах і шкідників надовго!

Для успішної боротьби з гризунами та комахами важливий системний підхід, який має на увазі не тільки разове знищення популяції паразитів, але і вживання заходів для недопущення їх появи в майбутньому.

Пест контроль - комплекс санітарно-профілактичних заходів, спрямованих на зниження чисельності шкідників і запобігання наносиного ними збитку. При цьому слід враховувати екологічні особливості навколишнього середовища і безліч інших важливих факторів. Саме тому товкач контроль повинен проводитися кваліфікованими фахівцями в строго визначеної послідовності.

ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ ПРИ ВИБОРІ КОМПАНІЇ ДЛЯ ЗДІЙСНЕННЯ ПЕСТ КОНТРОЛЮ?

Програма комплексних заходів включає кілька обов'язкових етапів:

• Візуальне дослідження і оцінка загрози для об'єкта і визначення можливої ​​ шкоди при збільшенні чисельності популяції.

• Розробка рекомендацій, захисних заходів і узгодження їх з власниками приміщення, визначення обсягів і термінів реалізації даних заходів.

• Моніторинг за чисельністю і поширенням шкідника, а також впровадження спеціальних профілактичних заходів для недопущення подальшої колонізації території паразитами, з можливим застосуванням додаткових захисних засобів

Кваліфікований фахівець з пест контролю зобов'язаний здійснювати періодичний контроль за санітарним станом об'єкта, вживати необхідних заходів, відповідно до розроблених рекомендацій і коригувати програму в разі необхідності. Крім профілактичних робіт та оцінки ефективності заходів, в рамках пест контролю може здійснюватись локальна обробка,за допомогою сертифікованих інсектицидів безпечних для здоров'я людини, теплова обробка туманом і інші види процедур професійної дезінсекції. Препарати повинні бути сертифіковані і мати відповідну дозвільну документацію на застосування.

ВИМОГИ, ЯКІ НЕОБХІДНО ВРАХОВУВАТИ ПРИ УКЛАДАННІ ДОГОВОРУ НА НАДАННЯ ПОСЛУГ З ПЕСТ КОНТРОЛЮ

• Власники об'єкта зобов'язані дотримуватися всі рекомендації, розроблені санітарною службою для досягнення бажаного результату.

• При розробці процедур по пест контролю враховуються такі особливості об'єкта / приміщення і місцевості: санітарні характеристики, температурний режим, кліматичні особливості та ін.

• Процедури повинні супроводжуватися відповідним документообігом. Санітарна компанія, що здійснює пест контроль, зобов'язана надавати сертифікати, акти і свідчення про проведення різних видів обробки (дератизація, дезінсекція, дезінфекція та т.д.)

На території Харкова, Дніпропетровська, Київа, Одеси, Запоріжжя, Херсону, Миколаєву, Львову і Дніпродзержинська заходи щодо пест контролю і знищення різних шкідників виконує компанія Ліквідатор. 

Звертайтеся по допомогу тільки до кваліфікованих фахівців.

На даний момент коментарів немає.

Залишити коментар і рейтинг

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок