Послуги фумігації від ліквідатору

Послуги фумігації від ліквідатору: якість, в якій не доводиться сумніватися

Послуги фумігації від ліквідатору

Послуги фумігації від ліквідатору

Фумігація - процес, в ході якого за допомогою газу і отруйних парів знищуються мікроби, мікроорганізми і шкідники. Цей принцип дезінсекції настільки універсальний, що з успіхом застосовується практично у всіх сферах діяльності. Це може бути фумігація судна, вантажу і транспортної тари. Процес здійснюється нашими фахівцями у відповідність до санітарних норм.

ДЕ ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ ФУМІГАЦІЯ

Метод фумігації такий популярний завдяки:

• безпеки для людей і тварин;

• зручності і простоті застосування;

• високої ефективності;

• швидкості дії

Для фумігації використовуються спеціальні пристосування, які називаються фумігаторами. Цей термін вам напевно знаком, якщо ви влітку воюєте з комарами, використовуючи для цього спеціальне пристосування, вставляються в розетку - воно теж є фумігатором. Однак фумігатори бувають різними, так як безпосередньо залежать від сфери діяльності, в якій застосовуються.

В основному дезінсекція газом використовується для:

• знищення клопів та інших шкідливих комах в побуті;

• обробки експортних товарів в промисловості;

• очищення всіляких об'єктів в будівництві;

• знищення шкідників на деревах і рослинах, а також у зібраному врожаї в сільському господарстві;

• знезараження приміщень і споруд

Досвід і час показали, що фумігація найбільш затребувана для обробки великих складських приміщень і сховищ, таких як бункера для зберігання зернових культур.

Не менш важлива своєчасна газова дезінсекція і для транспортних засобів, які безпосередньо пов'язані з перевезенням зерна і хлібобулочних виробів.

ФУМІГАЦІЙНА ОБРОБКА ЗЕРНОВИХ КУЛЬТУР

Зернові культури повинні оброблятися в обов'язковому порядку, адже одне-два заражених зерна можуть зіпсувати весь урожай, а одне шкідливе комаха - перетворитися на величезну ненаситну колонію, яка знищить плоди важкого багатомісячної праці.

Хоча визначення фумігації звучить лякаюче, нічого небезпечного в цьому процесі немає - при вмілому і правильному використанні газові суміші не несуть шкоди людському здоров'ю, жодним чином не відбиваються на якості, користь і смак оброблюваного сировини.

Якщо ви хочете дізнатися про це більше, ви можете задати всі питання нашого консультанта по телефону. Фахівці «Ліквідатора» розвіють ваші страхи і нададуть всю необхідну інформацію по нашій роботі.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ФУМІГАЦІЯ СКЛАДІВ І СКЛАДСЬКИХ ПРИМІЩЕНЬ З ЗЕРНОМ

Чим більший урожай, тим більше виникає небезпек під час його зберігання і тим вище необхідність обов'язкової обробки зерна. Щоб зробити це максимально швидко і зручно ми проводимо комплексну газацію.

Такий метод передбачає розпорошення отруйних для шкідників речовин, а тому обробляється приміщення повинно бути герметичним. Так як деякі склади можуть цим похвалитися, для початку наші дезінсектор максимально герметизують приміщення, оцінюють обсяг робіт і індивідуально підбирають дозування речовин, а потім приступають до процесу знезараження.

В ході нього ми обробляємо абсолютно всі верстви зернової маси, починаючи з самого нижнього. Для цього використовуються два методу:

• фумігація низхідним потоком, яка здійснюється з використанням компресорно-вентиляційної установки;

• газація за допомогою зонда, який рівномірно розподіляє речовини по всьому об'єму зерна

Як і будь-яка інша дезінсекція, фумігація повинна здійснюватися професіоналами - спроби провести її самостійно навряд чи увінчаються успіхом. Без певних знань, умінь і навичок ви не досягнете бажаного результату і навіть можете нашкодити врожаю. Не витрачайте час на безуспішні спроби заощадити і відразу звертайтеся до фахівців!

ЧОМУ ВАРТО ВИБРАТИ ЛІКВІДАТОР

Команда «Ліквідатора» має великий досвід роботи, наші фахівці-дезінсектор завжди готові якісно і швидко виконати свою роботу. Сучасне обладнання та сертифіковані препарати є додатковою гарантією якості обробки. Консультанти і менеджери детально пояснять вам всі нюанси роботи та дадуть слушні рекомендації. 

Ми не налаштовані витрачати ваш час і гроші - наші послуги завжди відповідають заявленій якості і не потребують доопрацювань і повторних викликів. Перед початком роботи ми укладаємо договір, в якому чітко описані всі види і обсяги робіт. Крім того, обов'язково надамо всю необхідну документацію, в тому числі і сертифікати на використовувані препарати.

Ми завжди готові виїхати на замовлення в зручний для вас час, в тому числі і вночі. Телефонуйте нам, і ми поспішаємо до вас на допомогу!

На даний момент коментарів немає.

Залишити коментар і рейтинг

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок