Як гарантовано позбавитися від комах

Як гарантовано позбавитися від комах

Як гарантовано позбавитися від комах

Як гарантовано позбавитися від комах

ЧОМУ У БУДИНКАХ З'ЯВЛЯЮТЬСЯ КОМАХИ?

Природний інстинкт пропонує комахам шукати такі місця для життя і розмноження, де не виникне недоліку в їжі і де майбутнє потомство буде максимально захищено. Дуже важко назавжди позбавитися від небажаного сусідства, якщо тільки не скористатися кваліфікованою допомогою фахівців.

Різке похолодання також примушує комах шукати притулок в опалюваних приміщеннях - міських квартирах і приватних будинках.

Появі комах в приміщенні також сприяють несвоєчасно прибрані харчові відходи, скупчення води, неприбрані в холодильник продукти, - усе це є природною приманкою для комах. Не маючи високорозвиненого інтелекту, комахи просто прагнуть знайти їжу для себе і свого потомства.

Важливий для комах і мікроклімат. Недостатня ефективність вентиляційної системи призводить до скупчення водяної пари. Зайва вологість і тепло - благодатне середовище для розмноження багатьох видів комах. Найпоширеніші шкідники - таргани −еще і надзвичайно живучі. Комарі, незважаючи на нетривалий час життя, устигають завдати максимальної шкоди, оскільки можуть бути переносниками небезпечних захворювань. Стоноги також заводяться в теплих приміщеннях з надміром вологи − дуже неприємно несподівано побачити таку істоту у безпосередній близькості від себе.

Компанії "Ліквідатор" цілком під силу вивести комах, по усій Україні це не єдина компанія, що пропонує свої послуги, але вона заслужено вважається однією з кращих по боротьбі з комахами. Фахівці фірми використовують у своїй роботі нешкідливі для людини хімічні речовини, поєднуючи максимальну ефективність обробки з комплексом профілактичних заходів.

ЯК ПРОТИСТОЯТИ НАШЕСТЮ КОМАХ

Багаторівнева система захисних заходів і постійний контроль появи комах - це не розкіш, а необхідність, особливо для власників приватних будинків. У сім'ях, де є маленькі діти, необхідно надійно захистити дитину не лише від комах, але і уберегти від дії хімічних речовин, вживаних для боротьби з тарганами і клопами.

КОМПЛЕКС ЗАХОДІВ ПРОТИДІЇ

- перший етап - створити надійну перешкоду, що перешкоджає проникненню комах. Москітні сітки на вікна, герметизація щілин біля вхідних дверей і в районі плінтусів, застосування захисних сіток в системі вентиляції;

- етап другий - ретельне дослідження простору під дахом в приватному будинку. На кроквах люблять облаштовувати свої гнізда оси, а це украй небезпечні сусіди. Дрібні мурашки охоче селяться поряд з людиною, докучаючи регулярним псуванням продуктів;

- третій етап - хімічна обробка місць передбачуваного скупчення комах. Швидко і назавжди вивести ос, шершнів, кліщів, комарів, мух по усій Україні вам допоможе компания"Ликвидатор", що пропонує як одноразову, так і регулярну обробку усього приміщення і проблемних секторів.

Займаючись самостійно санітарною обробкою, пам'ятайте, що для досягнення максимального ефекту необхідно знати ефективність різних хімічних речовин, призначених для знищення конкретного типу комах-шкідників. Багато виробників запевняють, що саме їх препарати абсолютно безпечні для людини. Але в умовах максимальної концентрації, в замкнутих приміщеннях хімічні речовини, покликані знищити мурашок або тарганів, комарів або мух можуть бути небезпечні для людини.

Неправильно або не вчасно виконана обробка не буде ефективною. Відсутність специфічних знань призводить до характерних помилок у боротьбі з комахами.

НАЙБІЛЬШ ПОШИРЕНІ ПОМИЛКИ:

- ретельно обробляється усе приміщення, але залишаються без уваги вентиляційні канали, по яких і "подорожує" велика частина комах в міських умовах;

- простір під ванною і кути ванної кімнати - джерела скупчення вологи. Часто потрібно примусову вентиляцію і спеціальне застосування теплової гармати для того, щоб створити умови, при яких існування комах буде неможливим;

- підтікаючі вентилі і крани надають тарганам джерело життєво необхідної для них вологи;

- створюються в міській квартирі умови, при яких комахи не можуть існувати, - знижується температура, перекривається вода, приміщення обробляється хімічним компонентів. Перечекавши несприятливий час в сусідських квартирах і технічних приміщеннях, комахи спокійно повертаються до вас через деякий час;

- Приманки з отрутою даремні, якщо існують інші джерела їжі - відро для сміття, хлібні крихти на столі, брудна раковина для посуду;

- У свій раціон таргани, наприклад, включають неїстівні речі (мило, папір). Якщо метою стає виживання колонії тарганів, вони можуть живитися чим завгодно, окрім бетону і скла

Дрібні мурашки не представляють самостійно серйозну загрозу, але принцип їх існування грунтований на тому, що саме їх кількість і чіткий розподіл функцій гарантує успішне існування. Невелика колонія мурашок, що влаштувалася в міській квартирі, здатна в дуже короткий час зіпсувати продуктові запаси і збільшуватиметься в чисельності катастрофічно швидко.

Самостійно знищити мурашок практично неможливо. Загинуть окремі особини, а основна мурашина "держава" буде і далі надійна сховано від людських очей. Фахівці нашої компанії здатні швидко вивести мурашок - по усій Україні їх знають як відповідальних виконавців, які гарантовано позбавлять вас від непрошених гостей.

Для якісного виконання усіх видів обробки необхідно, окрім вашої активної співпраці, ще і комплексна оцінка міри небезпеки.

У цьому вам також допоможе компанія "Ліквідатор" − оцінка міри небезпеки, а також безпечна для людини і домашніх тварин обробка будуть проведені швидко і ефективно. 

Звертайтеся до професіоналів − позбавтеся від неприємних комах раз і назавжди!

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

  • Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.

  • Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною

  • Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.

  • Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок