Як позбутися тарганів назавжди

Як позбутися тарганів назавжди, або лінивий двічі ходить, скупий двічі платить

Як позбутися тарганів назавжди

Як позбутися тарганів назавжди

Існує поширена думка, що самостійне знищення тарганів може заощадити бюджет. Проте чи так це насправді? Давайте розглянемо чи дійсно боротьба в домашніх умовах більш вигідна, ніж залучення до справи фахівців.

Засоби проти тарганів, які можна придбати у вільному продажу, мають недостатній відсоток вмісту діючої хімікату. Це зроблено навмисно, щоб уникнути інтоксикації під час процедури. Подібна отрута може знищити лише слабких тарганів, сильні ж виробляють стійкість до діючої речовини. Коли ви знову застукали на гарячому армію комах і застосуєте придбане раніше засіб, воно просто не подіє.

Доведеться купувати отруту, до складу якої входить інший хімікат. І не факт, що з його допомогою ви назавжди позбудетесь від тарганів. Якщо витрачені кошти на препарати помножити на вкладені сили і виснаженим нерви, то економія виходить сумнівна.

ЯК ВИВЕСТИ ТАРГАНІВ: ДІЇ ПРОФЕСІОНАЛІВ

Звернувшись за допомогою до спеціалізованої фірми, можете не сумніватися, що фахівці вже точно знають, як вивести тарганів з квартири. У них знайдеться все необхідне для ефективної боротьби з надокучливими комахами:

• Потужні препарати. Дезінсектори використовують найсучасніші засоби проти тарганів. Вони знищують не тільки дорослих особин, але і личинок. До того ж, використовувані хімікати не зашкодять меблі, оббивку або ремонт.

• Індивідуальний підхід. Співробітники компанії підберуть безпечний засіб, з огляду на проживання в квартирі маленьких дітей і тварин.\

• Влучання в «яблучко». Під час дезінсекції особлива увага приділяється найбільш поширеним місцях проживання тарганів та самим затишних куточках в квартирі.

• Інноваційні методи. Спеціальне обладнання дозволяє обробляти приміщення за допомогою «холодного туману». Препарат обприскуваеться по всій території квартири в вигляді дрібних крапельок, схожих на туман.

• Гарантія. Надійні компанії гарантують клієнтам якість проведеної дезінсекції

Один з показників відповідального підходу до роботи - це послуга виїзду менеджера на будинок. Спеціаліст оцінить рівень складності роботи, виявить основні місця скупчення комах і вибере найдієвіший метод, який знищить тарганів. Крім того, консультанти компанії детально розкажуть, як правильно підготувати квартиру до проведення дезінсекції.

Незважаючи на те, що багато компаній публікують свій прайс на сайті, все-таки остаточну ціну може назвати тільки оцінювач. Після огляду приміщення він назве вам точну вартість послуги.

Краще лікування - це профілактика

Для того, щоб закріпити результат роботи професійних дезінфекторів, а також раз і назавжди звільнитися від пошуку відповіді на питання: «Як позбутися від тарганів?», необхідно вжити такі заходи профілактики:

• Встановіть решітки з дрібними отворами на входи в вентиляційні системи. Це не дозволить сусідським прусакам забратися до вас в квартиру.

• залатати всі щілини. особливу увагу приділити плінтусам та місцям проходження труб.

• Відремонтуйте всі поточні крани, які постачають комах водою.

• Не залишайте їжу на столі, а також завжди закривайте ємності з водою.

• Підтримуйте чистоту в будинку. Не допускайте скупчення бруду і пилу. Чи не захаращувати квартиру старими непотрібними речами

У гонитві за економією реально зважте свої можливості. Адже боротьба з тарганами власними силами може стати безперервним процесом і в підсумку вилитися вам у копієчку.

На даний момент коментарів немає.

Залишити коментар і рейтинг

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок