Знищення бліх у квартирах

Знищення бліх у квартирах: ефективно та безпечно

Знищення бліх у квартирах

Знищення бліх у квартирах

Блохи - не просто докучливі комахи, які швидко розмножуються і поширюються по домах. Пересуваючись по вашій квартирі, підвалу або складу вони здатні переносити небезпечні захворювання і заражати ними як тварин, так і людей.

ПРОФЕСІЙНА ОБРОБКА АБО САМОБУТНІ МЕТОДИ?

Обираючи між народними засобами від блохів і викликом бригади дезінсекторів, зробіть ставку на безпеку. Адже поширені в Інтернеті методи засновані на застосуванні речовин з різкими запахами, що не завжди приємно для житлових приміщень. Крім того, самостійне виведення шкідників неефективно: налякані паразити через короткий час знову повертаються на місце свого проживання. Використовуючи готові отрути, слід пам'ятати, що вони можуть стати причиною отруєння тварин або викликати алергічну реакцію.

Виклик дезінсекційних служби додому - рішення, яке дозволить заощадити час і фінанси. Завдяки професіоналізму та сучасних засобів обробки ви позбудетеся від блохів назавжди!

БОРОТЬБА З БЛОХАМИ В ПІДВАЛІ: ОСНОВНІ МЕТОДИ

У жителів великих міст часто виникає питання - як позбутися від блохів. Нежитлові приміщення, підвали під багатоквартирними будинками, гаражі та склади, де є чим поживитися - основні місця розмноження паразитів.

Всі методи боротьби з блохами можна умовно розділити на фізичні, механічні та хімічні. Перший варіант неефективний або має короткострокову дію. Як правило, співробітники спецслужби проводять санітарну обробку приміщень хімічними реагентами, що гарантує стійкий результат. Після чого можна час від часу застосовувати механічні пристосування, наприклад, клейові пастки з метою профілактики.

БЕЗПЕЧНЕ ЗНИЩЕННЯ БЛОХІВ У КВАРТИРІ

Позбутися від блохів в будинку не складає труднощів, якщо відразу звернутися в професійну службу Ліквідатор! Наші фахівці грамотно розрахують дозу реагенту для вашої житлової площі і ретельно опрацюють кожен сантиметр поверхонь, включаючи щілини і важкодоступні місця. За допомогою дрібнодисперсного туману з інсектицидами співробітники служби очистять м'які меблі, матраци, книжкові шафи, спальні місця тварин і килими. Використовуючі засоби сертифіковані в Україні, мають ліцензію і визнані абсолютно безпечними для людини і домашніх тварин. Крім того, туман не має різкого запаху і не залишає плям на шпалерах і інших оздоблювальних матеріалах.

Плануючи боротьбу з блохами в квартирі, приділіть увагу кожному етапу обробки:

• знищіть паразитів у домашніх тварин за допомогою спеціальних шампунів і нашийників;

• обробіть весь будинок інсектицидами, викликавши професійну бригаду;

• проведіть генеральне прибирання всієї площі;

• в подальшому дотримуйтесь рекомендацій фахівців щодо профілактики, щоб попередити повторну появу блохів у квартирі

Після від'їзду бригади дезінсекторів не треба ретельно вимивати будинок мильними розчинами. Треба обробити тільки контактні поверхні содовим розчином і провітрити приміщення згідно з вказівками фахівців.

У вас ще залишилися сумніви або питання? Зателефонуйте нашим консультантам, щоб уточнити подробиці обробки або викликати бригаду додому. Вирішіть проблему з блохами глобально і забудьте про їхнє існування раз і назавжди!

На даний момент коментарів немає.

Залишити коментар і рейтинг

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок